Reklamı Geç

Aile bütçesine katkının internet ile kolay yolu bu adreste sizleri bekliyor

Son günlerde en önemli gündem maddelerimizden biri günlük olarak satın aldığımız ürünlerde meydana gelen dengesiz fiyat artışları.

Aile bütçesine katkının internet ile kolay yolu bu adreste sizleri bekliyor
22 Mayıs 2019 - 21:54

Elbette ki bu ürünlerde meydana gelen fiyat artışları bir nebze de olsa azalmıştır. Ancak, ev ekonomisi her daim bütün hane halklarının en çok dikkat ettikleri konuların başında gelmektedir.

Bu konuya dair hane halkları tarafından yapılan geçici bir çözüm; her zaman alışveriş yaptıkları büyük zincir marketler tarafından düzenlenen indirim kampanyalarını takip etmektir. Bu kampanyalar çoğu zaman ufak oranlı olarak düşünülse de; toplama bakıldığında hane halkı için ciddi bir tasarruf sağlayacak oranlara ulaşacaktır.

Büyük marketler tarafından düzenlenen bu kampanyalar, çoğu zaman marketler tarafından en eski iletişim yöntemlerinden biri olan bilgilendirme broşürleri ve el ilanları ile sağlanmaktadır. Bu ilanlar ise çoğunlukla bu zincir marketlerde tanıtım reyonlarında gelen müşterilerin dikkatine sunulmaktadır.

Elbette ki güncel bir şekilde bu ilanları takip etmek zor bir iştir. Ancak günümüzde gelişen internet teknolojileri ile internet üzerinde yer alan bir konuyu takip etmek oldukça pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

İnternetin sağlamış olduğu bu pratikliği bu tip broşürlerin takibinde kullanmak için Türkçe Broşürler sitesi kuruldu.

Sitenin adından da anlaşılacağı üzere; sitede ülkemizin en yaygın zincir marketleri ve büyük firmalarının indirim ve kampanyalarına ilişkin el ilanı ve broşürleri sanal ortamda kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Bu broşürler, firma bazında yayınlandığı gibi, çok farklı değişik kategoriler bazında da yayınlanmaktadır.

Sitemizin en önemli özelliği ise firmaların yayınlanan broşürlerinin tamamının site veri tabanında her daim saklanıyor olmasıdır. Bu sayede; aynı firmanın sitemizde ilk yayınlanan broşürü ile en güncel broşürü arasındaki bütün broşürlerini görebilir ve bu firmanın sattığı ürünlerin fiyat değişimlerini takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yine arşiv kısmının sağlamış olduğu bir kolaylık olarak, ilgili firmanın hangi ürünlere ne sıklıkta kampanya düzenlediğini de takip edebilirsiniz.

Türkçe Broşürler sitesi üzerinde yayınlanan broşürlerin tamamı her daim günceldir. Bu sayede, sitemizdeki broşürleri güncel bir şekilde takip edebileceksiniz.

Örneğin; https://turkce-brosurler.com/migros-kataloglar sayfasında Migros firmasına ilişkin broşürleri görebilirsiniz. Bu sayfada halihazırda bazı broşürler renkli, bazıları ise siyah-beyaz şekilde yayınlanmıştır. Bu şekilde yayınlanan broşürlerin anlamı şudur: Renkli broşürler, devam eden indirim kampanyalarına ilişkin broşürleri gösterirken; siyah-beyaz broşürler ise geçerlilik süresi geçmiş olan indirim kampanyalarına ait broşürleri göstermektedir.

Türkçe Broşürler sitemizi kullanarak günlük alışveriş yaptığınız firmaların tamamının en güncel kampanya ve indirimlerine ilişkin bilgi sahibi olabilir ve evinizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu sayede; istediğiniz ürünlere ve firmalara ait her zaman satın aldığınız yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatlara alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum