AK Parti Merkez İlçe, köy ziyaretleriyle sahaya indi

Geçtiğimiz ay düzenlenen kongreyle yeni yönetimi belirlenen AK Parti Rize Merkez İlçe, köy ziyaretleriyle sahaya indi.

AK Parti Merkez İlçe, köy ziyaretleriyle sahaya indi
03 Aralık 2020 - 21:32
AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, ilçe Başkan yardımcıları Selim Kandemir, Bayramali Çapoğlu, Zafer Topçu, Ozan Burak Biberoğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Okan Bakırcı, Murak Aksu, Hakkı Velioğlu ve Mustafa Sarı ile birlikte köy ziyaretlerine başladı.

Akarsu, Ayane, Beştepe, Düzköy, Küçükköy, Pınarbaşı, Selimiye, Soğukçeşme, Ortapazar, Üçkaya, Veliköy, Yeniselimiye, Yolüstü ve Zincirliköprü köylerine yapılan ziyaretlerle ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı Burak Ak, "Bize tevdi edilen bu görevi İlçe Yönetimimizle birlikte en güzel şekilde ifa etmek boynumuzun borcudur. Görev süremiz boyunca inşallah Merkez İlçemizde ayak basılmadık yer bırakmayacağız. Şu anda tüm dünyayı etkisi altına alan bir salgınla mücadele ettiğimiz için Pandemi koşulları gereği istediğimiz gibi sahada bulunamıyoruz. Bu yüzden ziyaretlerimizin devamlılığını bir müddet salgın süreci belirleyecek." dedi.

Köy ziyaretlerinde köy başkanları, köy muhtarları ve köy sakinlerinden teşkilatların ve köylerin genel sorunları hakkında bilgiler alınarak, istişareler yapıldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • gençağa karafazlı
    4 ay önce
    sahaya derken anlamadım merkez ilçe futbol maçlarına mı başladı?seçim mi var ne iş ?