AK Parti Rize Merkez İlçe'den Kan Bağışı Seferberliği

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ve Merkez İlçe Başkanlığı Yürütme Kurulu Üyeleri Kızılay’daki kan stoklarının azalması münasebetiyle Kızılay’a kan bağışında bulunarak, herkesi kan bağışında bulunmaya davet etti.

AK Parti Rize Merkez İlçe'den Kan Bağışı Seferberliği
26 Ocak 2021 - 21:39
Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, Kızılay’da kan stoklarının azalmasına dikkat çekerek, bütün teşkilatları ve vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet etti.

Kan bağışının önemine dikkat çeken Başkan Ak, yürütme kurulu üyeleriyle Kızılay’ın kan bağışı çağrısına sessiz kalmayarak, kan bağışında bulunduklarını söyleyerek, "İnşallah yönetim kurulu üyelerimiz, belde mahalle, ve köy başkanlarımız ile kademe kademe tüm yönetimlerimizle bir kan bağışında bulunma seferberliği başlatmak istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızı da Kızılay’ımıza gereken desteği vermeye davet ediyoruz." dedi.

Kan vermenin hem kendi sağlımız için hem de kan ihtiyacı olan hastalar için çok fazla önem arz ettiğini ifade eden Ak, "Hamdolsun bizim insanımız yardımseverliği ve ihtiyacı olana koşulsuz yardımı ile her daim ön planda olmuştur. Şimdi de aynı hassasiyeti ve duyarlılığı Kızılay’a verecekleri destekle bekliyoruz. Bulunduğumuz Pandemi dönemi vereceğiniz destek özelde bölgemiz genelde ise ülkemiz için çok önemli. Vereceğiniz her bir damla kanın ne kadar önemli olduğunu hastanelerimizde umutsuzca kan bekleyen hastalarımıza can olacaktır. Kan bağışı hepimizin ortak sorumluluğu olmalıdır.Şimdiden kan bağışında bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum