Reklam

AK Parti Rize Merkez İlçe, Kalp Sağlığı için yürüdü

AK Parti Rize Merkez İlçe Teşkilatı, Kalp Sağlığı Haftası kapsamında düzenlenen "Daha Güçlü bir Kalp için, Daha çok Yürü" etkinliğinde yürüdü.

AK Parti Rize Merkez İlçe, Kalp Sağlığı için yürüdü
16 Nisan 2021 - 10:09

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, Kadın Kolları Genel Merkez MKYK üyesi Nuran Alim, İlçe Başkan yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kalp Sağlığı Haftası kapsamında “Daha Güçlü bir Kalp için, Daha çok Yürü“ sloganıyla yürüyüş gerçekleştirdi.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Başkan Ak, "Bu Pandemi dönemi bize gösterdi ki sağlık en büyük nimetimiz. Bize emanet edilen bu bedeni biz de en iyi şekilde korumalıyız. İçinde bulunduğumuz haftanın Kalp Sağlığı Haftası olması münasebetiyle ekibimizle birlikte yürüyüşümüzü gerçekleştirerek, insan sağlığının temeli olan Kalp sağlığına dikkat çekmek istedik. Kalp hastalıkları gibi bir çok hastalıktan korunmanın yolu fiziksel aktiviteyi yaşamımızın bir parçası haline getirmektir. Eldeki imkanlar doğrultusunda daha fazla hareket ederek, sağlık anlamında yaşantımızı daha kaliteli hale getirebiliriz." dedi.

Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ve beraberindeki ekip yürüyüş etkinliğinden sonra Amatör Futbol Sahasına giderek, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Rize Başkanı Ali Çelik ile birlikte yeni sahada incelemelerde bulundu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum