AKES-DER Derneği, Türkiye’de bir ilke imza attı

AKES-DER Derneği, Türkiye'de bir ilke imza attı

AKES-DER Anadolu Kültür Eğitim Spor Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Hasan Kansızoğlu işitme engelli ve okur yazarlığı olmayan vatandaşlar için Rize Devlet hastanesindeki çalışmaların sonuna geldiğini belirtti.

14 Ocak 2019 - 20:34

Rize İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe ile bir araya gelip Rize Devlet hastanesinde uygulanmaya başlayacağını belirterek memnuniyetlerini dile getirdi. 

Başkan Kansızoğlu bu projenin kısa süre içinde Türkiye’deki tüm hastanelerde uygulanması için çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini belirterek, "Bu proje ilk olarak Rize devlet hastanesinde yapılarak çalışmalara devem edeceğiz. Bu proje Valilik, Belediye, Kaymakamlik ve Aile sağlik hastanelerinde uygulanması çok yararlı olacak bunlarla ilgili Rize belediyesinde çalışmalara başlayarak devam ediyoruz yaklaşık 15 milyon vatandasi kapsayan bu projenin faliyete geçme mutlugunu yaşıyoruz. Bu proje destek veren Rize İl Sağlık Müdürlüğü Mustafa Tepe Rize Belediye Başkanı  Prof .Dr. Reşat Kasap ve emeği geçen herkese derneğimiz adına teşekkür ediyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Çelik, Ankara'ya atandı
Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Çelik, Ankara'ya atandı
Güneysu'da HES yüzünden köylüler gözaltına alındı
Güneysu'da HES yüzünden köylüler gözaltına alındı