Altuğ Verdi anısına Kano-Slolam yarışması düzenlenecek

Altuğ Verdi anısına Kano-Slolam yarışması düzenlenecek

Rize’de makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit düşen İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi anısına Kano-Slalom yarışları düzenlenecek.

05 Mart 2019 - 23:58

Türkiye Kano Federasyonu, 2019 yılı faaliyet programı kapsamında Şehit Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi anısına, Ardeşen ilçesinde 09-10 Mart 2019 tarihlerinde “Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Akarsu Kano Slalom Kupası” yarışları düzenliyor.

Yarışmayla ilgili konuşan Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, “Görev yaptığı illerdeki başarılı çalışmalarıyla devlet yöneticilerimizin ve o şehirlerde yaşayan halkın gönlünü kazanmış olan rahmetli Rize Eski Emniyet İl Müdürü şehit Altuğ Verdi’nin ismini yaşatmak ve her zaman canlı tutmak için, Federasyonumuz olarak,  9-10 Mart 2019 tarihleri arasında, Ardeşen ilçesindeki parkurumuzda ‘Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Akarsu Kano Slalom Kupası’ yarışmasını düzenleme kararı aldık.” dedi.

K1-C1 sınıfında gerçekleşecek olan yarışmaların kategorileri, Büyük erkekler, büyük kadınlar, genç erkekler, genç kadınlar, yıldız erkekler ve yıldız kadınlardan oluşacak.

Haber: Bayram Ali KAVALCI

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fındıklı'da uyuşturucu taciri 3 kişi yakalandı
Fındıklı'da uyuşturucu taciri 3 kişi yakalandı
Yaz Kur'an Kursları Rize'de başladı
Yaz Kur'an Kursları Rize'de başladı