Başkan Kasap, belediye birimleriyle vedalaştı

Başkan Kasap, belediye birimleriyle vedalaştı

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri ile görev süresi dolacak olan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, veda ziyaretlerini sürdürüyor.

28 Mart 2019 - 17:56

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Veda ziyaretleri kapsamında, Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde çalışan personeli, belediye hizmet birimlerinde çalışan personelleri, Rize Kent Konseyi üyelerini ve Rize Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti.

Temizlik İşleri Müdürlüğü'ndeki veda ziyaretinde konuşan Başkan Kasap, Şantiye çalışanlarının Rize halkına gece gündüz demeden hizmet ettiklerini belirterek, bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diledi.

Kasap Muhtarlar Derneği ziyaretindeki konuşmasında Rize’ye, 5 yıllık dönemde mahalle muhtarlarıyla istişare ederek hizmet ettiğini söyleyerek, “Görev sürecimiz boyunca elimizden geldiği kadarıyla muhtarlarımızla birlikte olmaya, yol haritamızı birlikte belirlemeye, onlar ne isterse yapmaya özen gösterdik. Bu şekilde Rize’ye hizmet etmiş olmanın onur ve kıvancını yaşıyorum.” dedi.

Başkan Kasap,Rize Kent Konseyi'ni ziyaretinde yaptığı konuşmada ise, "Güzel dostluklar ile başarılı çalışmaların yolunu Kent Konseyimizin Genel Kurulu ile açtık. Gençlik kolları ile işbirliği içerisinde sürdürülen çalışmalar da başarılı oldu çok şükür. Bu anlamda Kent Konseyi Yürütme kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum." dedi.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize, LGS sıralamasında Türkiye 4.'sü oldu
Rize, LGS sıralamasında Türkiye 4.'sü oldu
Rize, Kanser taramalarında Türkiye 2. ve 3.'sü oldu
Rize, Kanser taramalarında Türkiye 2. ve 3.'sü oldu