Başkan Kasap onuruna veda gecesi düzenlendi

Başkan Kasap onuruna veda gecesi düzenlendi

5 yıllık görev süresi 31 Mart Seçimleri ile birlikte sona erecek olan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, onuruna veda gecesi düzenlendi.

14 Mart 2019 - 17:03

31 Mart'ta 5 yıllık Rize Belediye Başkanlığı görevini yeni yönetime teslim edecek olan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın onuruna düzenlenen veda gecesi programında duygu dolu anlar yaşandı.

Gecede selamlama konuşması gerçekleştiren Rize Valisi Kemal Çeber, “Her ayrılışta bir hüzün vardır, ancak önemli olan görevin ardından gök kubbede hoş bir seda bırakabilmektir. 4 aylık bir Rize Valisi olmama rağmen şunu söyleyebilirim ki, Reşat Başkanın bahsetmiş olduğumuz hoş sedayı bırakmış olduğuna inanıyorum. Rize çok özel bir şehir olduğu için bu güzel şehirde bir çivi çakandan Allah razı olsun. Reşat Başkan’a bundan sonraki yaşantısında sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir hayat diliyorum” dedi.

Veda gecesinde davetli misafirlere hitaben bir konuşma gerçekleştiren Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap Belediye Başkanlığı döneminde Rize’de gerçekleştirmiş olduğu çalışmalardan bahsetti.

Başkan Kasap konuşmasında; "Bu gecenin ismi her nekadar veda gecesi olsada tabiî ki bu bir veda değil. Sadece Belediye Başkanlık görevimizin sona ermesidir. Bizler gerek Ankara’daki yaşantımızda gerek bu şehirde bulunduğumuz süre içerisinde daima ilimize bir şeyler kazandırmanın içerisinde olduk ve bundan sonraki süreçte de her zaman bu düşüncede olacağız. Rizeliler hiçbir zaman şehrine veda etmezler. Ortaya koymuş olduğumuz projelerde elimizden geleni yaptık ve birçoğunda sona yaklaştık. Diğer taraftan da şehrimizde alt yapısından üst yapısına, şehir estetiğinden sosyal belediyecilik çalışmalarına her alanda gözle görülebilir çalışmalar yürüttük. Bu süreçte yanımızda olan Devlet büyüklerimiz başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Program, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a çeşitli hediye ve plaket takdim töreniyle son buldu.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yeni Çorumspor 2. Lig'e yükseldi
Yeni Çorumspor 2. Lig'e yükseldi
Taraftarımızdan bu maçı alamadığımız için özür diliyoruz
Taraftarımızdan bu maçı alamadığımız için özür diliyoruz