Reklamı Geç
Çayeli Bakır, geleneksel iftarını gerçekleştirdi

Çayeli Bakır, geleneksel iftarını gerçekleştirdi

Çayeli Bakır, geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğinde çalışanlarıyla buluştu.

15 Mayıs 2019 - 18:42

Çayeli Bakır’ın maden sahasında organize edilen iftara davetlilerin yanı sıra 300’ün üzerinde Çayeli Bakır çalışanı katıldı.

İftar öncesinde bir konuşma yapan Çayeli Bakır Genel Müdürü Murat Güreşçi, “Ramazan ayında birlik ve beraberlik duygularını daha yoğun yaşıyoruz. Hoşgörü, yardımlaşma, paylaşmanın önemini daha çok hissediyoruz. Çayeli Bakır çatısı altında sahip olduğumuz bağın, huzurun ve bereketli iftar sofralarının daim olmasını diliyorum” diyerek, Ramazan ayının ülkemize, Rize’ye, Çayeli Bakır ve çalışanlarına bolluk ve bereket getirmesini temenni etti.

Geleneksel iftara Çayeli Bakır Genel Müdürü Murat Güreşçi ve Çayeli Bakır yöneticilerinin yanı sıra Çayeli Kaymakamı Mehmet Öztürk, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, Madenli Belediye Başkanı Necip Yazıcı, Rize İl Müftüsü İsmail Yalçın, Çayeli İlçe Emniyet Müdürü Naci Atasever, İlçe Jandarma Komutanı Çetin Öztürk, Çayeli TSO Başkanı Mehmet Ali Mert, Meclis Başkanı Hüseyin Öztürk, Belediye Encümenleri, Muhtarlar ve sivil toplum temsilcileri, Çayeli Bakır’ın Toplum Danışma ve Bağış Değerlendirme Kurulu üyeleri katıldı.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RTEÜ Dekanı Seyis: 'Çaya alternatif ürün olmaz'
RTEÜ Dekanı Seyis: 'Çaya alternatif ürün olmaz'
Anzer Balının rekoltesinde bu yıl artış var
Anzer Balının rekoltesinde bu yıl artış var