Reklam

Çaykur'un Kemalpaşa Çay Satış Mağazası açıldı

ÇAYKUR, "81 İlde 81 Çay Satış Mağazası" projesi kapsamında Rize ve Giresun’un ardından üçüncü mağazasını Artvin’de açtı.

Çaykur'un Kemalpaşa Çay Satış Mağazası açıldı
17 Temmuz 2020 - 00:24

ÇAYKUR Kemalpaşa Fabrikasının önünde geçtiğimiz aylarda temeli atılan çay satış mağazası Çaykur Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim, Genel Müdür yardımcıları Süleyman Pınarbaş, Dr. Turgay Turna, Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Yüce, Ali Kemal Yıldız, Halil İbrahim Azal, Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Çaykur daire başkanları, fabrika müdürlerinin katılımıyla hizmete girdi.

Çay satış mağazalarının yoğun ilgi ile karşılaştığını vurgulayan Çaykur Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim, Rize ve Giresun’daki mağazaların özellikle bölgeye gelen yerli ve yabancı turistler başta olmak üzere bölge halkı tarafından da büyük beğeni aldığını belirterek, tüketicilerin tüm ÇAYKUR ürünlerini geniş bir portföy içerisinde bulabildiği mağazaların ciddi anlamda ÇAYKUR’a kazanç sağladığını üçüncü mağaza olan Kemalpaşa Mağazasının özellikle sınır kapısına olan yakınlığı nedeniyle daha da önem arz ettiğini belirtti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum