ÇAYMER, en iyi projelerin arasında yer aldı

ÇAYMER, en iyi projelerin arasında yer aldı

TOBB tarafından Türkiye genelinde düzenlenen En İyi Proje Yarışması’nda Rize Ticaret Borsası'nın Çay Araştırma ve Uygulama Merkezi Projesi (ÇAYMER) en iyi projeler arasına girdi.

07 Mayıs 2019 - 17:44

Proje Ödülleri Töreni Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın da katılımıyla TOBB Konferans Salonu’nda sahiplerine verildi.

Törende açıklama yapan Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, “ÇAYMER projesi büyük beğeni toplayarak en iyi 40 proje arasına girdi. ÇAYMER projesi ilimize, bölgemize ve ülkemize önemli katma değer sağlayacak. ÇAYMER bölgemizin en önemli geçim kaynağı ülkemizin milli içeceği çay sektörünün gelişimi için ARGE ve inovasyon faaliyetleri gerçekleştirecek. Projeye başlarken Rize Ticaret ve Sanayi Odası’nın(RTSO) katkıları büyük olmuştur. Buradan RTSO Eski Başkanı Sayın Ömer Faruk Ofluoğlu’na Yeni Başkanı Sayın Şaban Aziz Karamehmetoğlu’na ve Genel Sekreteri Gaffur Karali’ye teşekkür ediyorum” dedi.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor U19'dan farklı mağlubiyet: 2-5
Çaykur Rizespor U19'dan farklı mağlubiyet: 2-5
Erdoğan Rize Havalimanı inşaatını havadan inceledi
Erdoğan Rize Havalimanı inşaatını havadan inceledi