Çoruh Edaş'tan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri devam ediyor

Çoruh Elektrik Dağıtım Rize İl Müdürlüğü, dağıtım şirketlerinde ölümcül ya da yaralanmalı kazalara karşı önceden farkındalık yaratmak amacı ile Çayeli Bakır İşletmeleri ile ortak payda da buluştu.

Çoruh Edaş'tan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri devam ediyor
08 Kasım 2019 - 19:15

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş., dağıtım sektörü akışında sağlığa zarar verebilecek koşulların oluşması ihtimali ve bu ihtimallerden korunmak amacıyla farkındalık ve kavram kültürünün benimsetilmesi temelinde eğitimlerine ara vermeden devam ediyor.

Bir yenisini Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş. tarafından bünyesine katan Çoruh EDAŞ, iş sağlığı ve güvenliği temasına duyarlılığı ile gündemde. Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş. Eğitim Birimi ve İş Güvenliği Uzmanları tarafından verilen eğitimin ana hedefinde iş sağlığı ve güvenliğinin çalışma hayatındaki önemine vurgu yapmanın yanı sıra güvenlik kültürünün yaygınlaştırılması ve pekiştirilmesi rol oynadı.

İş Sağlığı ve Güvenliği temalı eğitime, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Rize İl Müdürlüğü’nün her biriminden personel katılım gösterirken iş sağlığı ve güvenliğinin çalışma hayatındaki önemi vurgulandı. İki gün süren eğitim, sertifika dağıtımı ile desteklenirken kalıcı izler bırakacak örnekler ile öznelliğini yansıttı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum