En Güzel Çay İçen Rizeliler belli oldu

Rize Valiliği Resmi Twitter hesabında başlatılan "En Güzel Çay İçen Rizeli" fotoğraf yarışmasının kazananları belirlendi.

En Güzel Çay İçen Rizeliler belli oldu
29 Temmuz 2020 - 19:05

Koronavirüs (Covid-19) salgını sürecinde evlerinde kalmaları yönünde motive edebilmek için Rize Valisi Kemal Çeber tarafından 20 Mart tarihinde Rize Valiliği Resmi Twitter hesabında başlatılan "En Güzel Çay İçen Rizeli" fotoğraf yarışması, "anlık kendi çektiği fotoğrafı paylaşanlar" ve "arşivden kendi çektiği fotoğrafı paylaşanlar" şeklinde iki kategoride değerlendirildi.

Yarışmada dereceye giren fotoğrafların belirlenmesinde öğrenciler tarafından oluşturulan bir jüri ekibi görev aldı. Sonuçların belirlenmesinin ardından Vali Çeber, Valilik toplantı salonunda yarışmanın kazananları ile bir araya geldi ve kazanan isimlere ödüllerini sundu.

Ödül töreninde konuşan Vali Çeber "Bu yarışmayı düzenlerken öncelikli hedefimiz Covid-19 pandemi sürecinde vatandaşlarımızın evlerde kalmaları ve bunu yaparkende güzel zaman geçirmelerini sağlamaktı. Hemşehrilerimizin yarışmaya ilgisi çok fazla oldu. Yoğun bir dönem olmasına rağmen bende tüm fotoğraflara bakarak elimden geldiğince atılan mesajlara ve fotoğraflara cevap vermeye çalıştım. Evde kaldığımız bu süreçte hemşehrilerimle sohbet edebilme imkanı bulmak beni çok mutlu etti. Yarışmaya fotoğrafla katılımın çok fazla olmasının yani sıra ödüllerle de destekler çok fazla oldu. Yarışmayı destekleyen herekse, değerlendirmesinde bizlere yardımcı olan öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, fotoğraf yarışmasının kazananlarını da tebrik ediyorum." dedi.

Anlık Kendi Çektiği Fotoğrafı Paylaşanlar kategorisinde dereceye giren isimler; 1'inci Saadet Taşçı, 2'nci Esra Çakır ve 3'üncü Nursen Keskin

Arşivden Kendi Çektiği Fotoğrafı Paylaşanlar kategorisinde dereceye giren isimler; 1'inci Ahmet Kılıç, 2'nci Nurdan Koçal ve 3'üncü Hatice Coşkun


YORUMLAR

  • 0 Yorum