Google'ın 'Dijital Atölye' projesi Rize'de devam ediyor

Google tarafından Türkiye’ye özel içerikle hazırlanan ve ücretsiz bir eğitim hareketi olan 'Dijital Atölye' projesi devam ediyor.

Google'ın 'Dijital Atölye' projesi Rize'de devam ediyor
06 Şubat 2019 - 15:51

Rize Belediyesi işbirliğiyle 8 Şubat Cuma günü, Rize Ticaret Borsası’nda saat 14.00’te gerçekleşecek Dijital Atölye eğitimleri; yaratıcı fikrini işe dönüştürmek, dijital dünyada kariyer fırsatlarını keşfetmek isteyen Rizeli gençlere, girişimcilere; işlerini dijital fırsatlarla büyütmek isteyen KOBİ’lere, üniversite öğrencilerine, sivil toplum kuruluşlarına ve  ilgilenen herkese açık olacak.

Yüz yüze eğitime katılamayanlar, g.co/dijitalatolye adresindeki online içeriğe Türkiye’nin her yerinden ulaşarak Dijital Atölye sertifikasına sahip olabilecek.

Tamamen ücretsiz olan eğitimlerle; yaratıcı fikrini işe dönüştürmek, bu alanda profesyonel hayatını devam ettirmek isteyen gençler ve girişimciler ile işlerini büyütmek isteyen KOBİ’lerin geleceğe hazırlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

Türkiye genelinde online eğitim

Rize’de yapılması planlanan yüz yüze eğitimlere katılamayanlar ise Dijital Atölye’nin zengin eğitim içeriklerine diledikleri yerden ve cihazdan online olarak erişerek, internet alanındaki bilgi ve becerilerini geliştirme imkanına sahip olabilecekler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum