Bilgisayar İşletmenliği Kursiyerleri sertifikalarını aldı

Rize Belediyesi ve Rize Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Tophane Mahallesi Bilgi Evi Eğitim Merkezi’nde düzenlenen bilgisayar işletmenliği kursu sona erdi.


Bilgisayar İşletmenliği Kursiyerleri sertifikalarını aldı

Kurs sonunda düzenlenen sertifika törenine Vali Yardımcıları Ahmet Dalkıran ve Abdullah Şen, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Halk Eğitim Müdürü İhsan Çalık, Milli Eğitim Şube Başkanı Ali Kemal Karaca, Rize Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç, İstiklal İlköğretim Müdürü Mehmet Yazıcı, Şöförler Odası Başkanı Turan Akbulut, Tophane Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Koçali ve kursiyerler katıldı.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap törende yapmış olduğu konuşmada, “Hem halkımıza hem de öğrencilerimize yönelik kurslarımız Bilgi evi merkezimizde devam edecektir. Bütün mahallelerimizin fiziki altyapı çalışmalarını iyileştirmenin gayreti içerisindeyiz. İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla güzel hizmetlere imza attık. Bundan sonraki süreçte de bu merkezlerin korunması, geliştirilmesi en önemlisi de çoğaltılmasını temenni ediyoruz. Kursiyerlerimizi tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından kursu başarıyla tamamlayan 11 Kursiyer, sertifikalarını Vali Yardımcıları, Belediye Başkanı ve davetlilerin elinden aldı.