Hemşin’de ’Bir Gelecek Hemşin’ çalıştayı düzenlenecek

Hemşin'de 'Bir Gelecek Hemşin' çalıştayı düzenlenecek

‘Geleceğe yaşanılabilir bir Hemşin bırakmak için’ sloganıyla yola çıkan Hemşin Yaşam Derneği tarafından 3 gün sürecek olan ‘Bir Gelecek Hemşin’ isimli çalıştay gerçekleştirilecek.

06 Şubat 2019 - 00:27

Hemşin Yaşam Derneği tarafından 15-17 Şubat tarihleri arasında Rize’nin Hemşin ilçesinde bir otelde düzenlenecek olan “Bir Gelecek Hemşin” çalıştayı, Hemşin Kaymakamlığı’nın ve Hemşin Belediyesi’nin katkılarıyla, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı desteğiyle gerçekleştirilecek.

Uzman ve akademisyenlerin sunumlarıyla birlikte atölye çalışmalarının yapılacağı çalıştayda, sürdürülebilir kırsal kalkınma modelleri, Turizm örnek uygulamaları, Doğal yaşam alanlarının sürdürülebilirliği, Su kaynaklarının verimli kullanımı ve sucul yaşam, İklim değişikliği ve etkileri, Kültür ve kültür varlıklarının devamlılığı ile Şehircilik alt yapısı ve planlama konuları masaya yatırılacak.

15 Şubat Cuma günü saat 09.00’da başlayacak olan ve 3 gün sürecek çalıştayda ilk gün Gökmen Argun, Dr. Mustafa Zengin, Doç. Dr. Oğuz Kurdoğlu, ikinci gün Prof. Dr. Ali Kemal Ayan, Mustafa Bektaş, Emre Karabacak ve F. Burak Kalaç ile son gün Yard. Doç. Dr. Mustafa Reşat Sümerkan, Yard. Doç. Dr. Ersin Türk, Doç. Dr. Bahar Çiçek Kurdoğlu ve Meltem Yılmaz sunumlarıyla katılacaklar.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çaykur Rizespor U19'dan farklı mağlubiyet: 2-5
Çaykur Rizespor U19'dan farklı mağlubiyet: 2-5
Ayakkabı Binbon'dan Alınır
Ayakkabı Binbon'dan Alınır