İşte Rize 1. Amatör Küme Ligi Fikstürü

İşte Rize 1. Amatör Küme Ligi Fikstürü

Üç grupta 30 takımın mücadele edeceği 2019-2020 Futbol Sezonu Rize 1. Amatör Küme Büyükler Ligi fikstürü yayınlandı.

18 Ekim 2019 - 19:19 - Güncelleme: 18 Ekim 2019 - 19:36

2019-2020 Futbol Sezonu Rize 1. Amatör Küme Büyükler Ligi 19 Ekim 2019 Cumartesi ve 20 Ekim Pazar günü oynanacak olan 1. Hafta karşılaşmaları ile başlıyor.

9 hafta sürecek olan ligin ilk devresi 14-15 Aralık 2019 tarihinde oynanacak olan 9. Hafta maçlarıyla sona erecek. Bir hafta aranın verileceği ligde ikinci devre ise 28-29 Aralık tarihlerinde oynanacak olan 10. Hafta maçlarıyla başlayacak. İkinci devrenin tamamlanma tarihi ise 22-23 Şubat 2020 olarak belirlendi.

Rize sahilindeki Merkez Futbol Sahasının da tamamlanmasıyla 16 Kasım tarihinden itibaren maçlar bu sahada da oynanmaya başlayacak.

A Grubu Takımları: Güneysuspor, Telekomspor, Kalkandere Ormanlı, Yolbaşıspor, Tunca Belediyespor, Madenli Belediyespor, Pazar Form Fitness, Kalkanderespor, Srahozspor, Palivatspor

B Grubu Takımları: Büyükköyspor, Alipaşaspor, Rize Belediyespor, Çiftlikspor, Pazar Zaferspor, Ardeşengücü, Çamlıhemşin Belediyespor, Pazar Derebaşı, Çaykurspor, Çayeli Gençlerbirliği

C Grubu Takımları: Kopuzlar Vakfı Veliköyspor, Çayeli Arsovosspor, Ardeşenspor, Kendirli Belediyespor, Azaklıköyüspor, Kalecikspor, İl Özel İdarespor, Kirazdağıspor, Pirinçlikköyüspor (Ligden çekildi), Fındıklıspor

Rize 1. Amatör Küme Ligi Fikstürü

Saat

Takımlar

Saha

G

1. Hafta (19 Ekim Cumartesi)

14.00

Kalkandere Ormanlı

Telekomspor

K.dere

A

13.00

Ardeşenspor

Çayeli Arsovos

Ardeşen

C

13.00

Madenli Belediye

Kalkanderespor

Çayeli

A

11.00

Pazar Form Fitness

Palivatspor

Pazar

A

13.30

Pazar Zaferspor

Çaykurspor

Pazar

B

12.00

Kendirli Belediye

K.V. Veliköyspor

D.pazarı

C

14.00

Çiftlikspor

Büyükköyspor

D.pazarı

B

20 Ekim Pazar

12.00

Rize Belediyespor

Alipaşaspor

Güneysu

B

14.30

İl Özel İdarespor

Fındıklıspor

Güneysu

C

13.00

Yolbaşıspor

Güneysuspor

K.dere

A

12.00

Ardeşengücü

Pazar Derebaşı

Ardeşen

B

14.00

Tunca Belediye

Srahozspor

Ardeşen

A

13.00

Çamlıhemşin Belediye

Çayeli Gençlerbirliği

Ç.hemşin

B

12.00

Kalecikspor

Kirazdağıspor

D.pazarı

C

14.00

Azaklıköyüspor

Pirinçlikköyüspor

D.pazarı

C

2. Hafta (26 Ekim Cumartesi)

13.30

Güneysuspor

Tunca Belediye

Güneysu

A

11.00

Telekomspor

Yolbaşıspor

D.pazarı

A

13.30

Kirazdağıspor

İl Özel İdarespor

D.pazarı

C

11.00

K.V. Veliköyspor

Azaklıköyüspor

Salarha

C

13.30

Srahozspor

Madenli Belediye

Salarha

A

13.00

Kalkanderespor

Pazar Form Fitness

K.dere

A

13.00

Fındıklıspor

Ardeşenspor

Fındıklı

C

27 Ekim Pazar

13.00

Pazar Derebaşı

Çamlıhemşin Belediye

Pazar

B

11.00

Çayeli Gençlerbirliği

Rize Belediyespor

Çayeli

B

13.00

Çayeli Arsovos

Kendirli Belediye

Çayeli

C

11.00

Alipaşaspor

Çiftlikspor

D.pazarı

B

13.30

Çaykurspor

Ardeşengücü

D.pazarı

B

13.00

Büyükköyspor

Pazar Zaferspor

Büyükköy

B

13.00

Pirinçlikköyüspor

Kalecikspor

Ardeşen

C

3. Hafta (02 Kasım Cumartesi)

13.00

Yolbaşıspor

Kalkandere Ormanlı

K.dere

A

13.00

Tunca Belediye

Telekomspor

Ardeşen

A

13.00

Madenli Belediye

Güneysuspor

Çayeli

A

11.00

Pazar Derebaşı

Çayeli Gençlerbirliği

Pazar

B

13.30

Pazar Form Fitness

Srahozspor

Pazar

A

11.00

Çiftlikspor

Rize Belediyespor

D.pazarı

B

13.30

Kalecikspor

K.V. Veliköyspor

D.pazarı

C

13.00

Çamlıhemşin Belediye

Çaykurspor

Ç.hemşin

B

03 Kasım Pazar

13.00

Ardeşengücü

Büyükköyspor

Ardeşen

B

13.00

Kalkanderespor

Palivatspor

K.dere

A

13.00

Pazar Zaferspor

Alipaşaspor

Pazar

B

11.00

Azaklıköyüspor

Çayeli Arsovos

Güneysu

C

13.00

İl Özel İdarespor

Pirinçlikköyüspor

Güneysu

C

11.00

Kirazdağıspor

Fındıklıspor

D.pazarı

C

13.00

Kendirli Belediye

Ardeşenspor

D.pazarı

C

4. Hafta (09 Kasım Cumartesi)

13.00

Rize Belediyespor

Pazar Zaferspor

Güneysu

B

11.00

K.V. Veliköyspor

İl Özel İdarespor

D.pazarı

C

13.30

Çaykurspor

Pazar Derebaşı

D.pazarı

B

13.00

Çayeli Arsovos

Kalecikspor

Çayeli

C

11.00

Pirinçlikköyüspor

Kirazdağıspor

Ardeşen

C

13.00

Ardeşenspor

Azaklıköyüspor

Ardeşen

C

13.00

Fındıklıspor

Kendirli Belediye

Fındıklı

C

13.00

Büyükköyspor

Çamlıhemşin Belediye

Büyükköy

B

10 Kasım Pazar

13.00

Çayeli Gençlerbirliği

Çiftlikspor

Çayeli

B

13.00

Güneysuspor

Pazar Form Fitness

Güneysu

A

11.00

Telekomspor

Madenli Belediye

D.pazarı

A

13.30

Alipaşaspor

Ardeşengücü

D.pazarı

B

13.00

Kalkandere Ormanlı

Tunca Belediye

K.dere

A

13.00

Srahozspor

Kalkanderespor

Salarha

A

13.00

Palivatspor

Yolbaşıspor

Ardeşen

A

5. Hafta (16 Kasım Cumartesi)

13.00

Pazar Derebaşı

Büyükköyspor

Pazar

B

13.00

Ardeşengücü

Rize Belediyespor

Ardeşen

B

13.00

Çamlıhemşin Belediye

Alipaşaspor

Ç.hemşin

B

13.00

Srahozspor

Palivatspor

Salarha

A

11.00

Azaklıköyüspor

Kendirli Belediye

Merkez

C

13.30

İl Özel İdarespor

Çayeli Arsovos

Merkez

C

17 Kasım Pazar

13.00

Madenli Belediye

Kalkandere Ormanlı

Çayeli

A

11.00

Kirazdağıspor

K.V. Veliköyspor

D.pazarı

C

13.00

Kalecikspor

Ardeşenspor

D.pazarı

C

13.00

Çaykurspor

Çayeli Gençlerbirliği

Güneysu

B

11.00

Pirinçlikköyüspor

Fındıklıspor

Ardeşen

C

13.30

Tunca Belediye

Yolbaşıspor

Ardeşen

A

11.00

Pazar Form Fitness

Telekomspor

Pazar

A

13.30

Pazar Zaferspor

Çiftlikspor

Pazar

B

13.00

Kalkanderespor

Güneysuspor

K.dere

A

6. Hafta (23 Kasım Cumartesi)

13.00

Güneysuspor

Srahozspor

Güneysu

A

11.00

Telekomspor

Kalkanderespor

Merkez

A

13.30

Çiftlikspor

Ardeşengücü

Merkez

B

13.00

Yolbaşıspor

Madenli Belediye

K.dere

A

11.00

Palivatspor

Tunca Belediye

Ardeşen

A

13.30

Ardeşenspor

İl Özel İdarespor

Ardeşen

C

13.00

K.V. Veliköyspor

Pirinçlikköyüspor

D.pazarı

C

24 Kasım Pazar

13.00

Kalkandere Ormanlı

Pazar Form Fitness

K.dere

A

11.00

Kendirli Belediye

Kalecikspor

D.pazarı

C

13.30

Alipaşaspor

Pazar Derebaşı

D.pazarı

B

13.00

Fındıklıspor

Azaklıköyüspor

Fındıklı

C

13.00

Büyükköyspor

Çaykurspor

Büyükköy

B

13.00

Rize Belediyespor

Çamlıhemşin Belediye

Merkez

B

11.00

Çayeli Gençlerbirliği

Pazar Zaferspor

Çayeli

B

13.00

Çayeli Arsovos

Kirazdağıspor

Çayeli

C

7. Hafta (30 Kasım Cumartesi)

11.00

Ardeşengücü

Pazar Zaferspor

Ardeşen

B

13.30

Pirinçlikköyüspor

Çayeli Arsovos

Ardeşen

C

13.00

Çamlıhemşin Belediye

Çiftlikspor

Ç.hemşin

B

13.00

Pazar Derebaşı

Rize Belediyespor

Pazar

B

13.00

Çaykurspor

Alipaşaspor

D.pazarı

B

11.00

Çayeli Gençlerbirliği

Büyükköyspor

Çayeli

B

13.30

Madenli Belediye

Tunca Belediye

Çayeli

A

13.00

Kalecikspor

Azaklıköyüspor

Merkez

C

01 Aralık Pazar

13.00

İl Özel İdarespor

Kendirli Belediye

Merkez

C

13.00

Kirazdağıspor

Ardeşenspor

D.pazarı

C

13.00

Fındıklıspor

K.V. Veliköyspor

Fındıklı

C

13.00

Pazar Form Fitness

Yolbaşıspor

Pazar

A

13.00

Kalkanderespor

Kalkandere Ormanlı

K.dere

A

13.00

Srahozspor

Telekomspor

Salarha

A

13.00

Palivatspor

Güneysuspor

Ardeşen

A

8. Hafta (07 Aralık Cumartesi)

11.00

Telekomspor

Güneysuspor

Merkez

A

13.00

Rize Belediyespor

Çaykurspor

Merkez

B

13.00

Yolbaşıspor

Kalkanderespor

K.dere

A

13.00

Tunca Belediye

Pazar Form Fitness

Ardeşen

A

13.00

Çayeli Arsovos

K.V. Veliköyspor

Çayeli

C

11.00

Kendirli Belediye

Kirazdağıspor

D.pazarı

C

13.30

Alipaşaspor

Büyükköyspor

D.pazarı

B

08 Aralık Pazar

13.00

Kalkandere Ormanlı

Srahozspor

K.dere

A

13.00

Pazar Zaferspor

Çamlıhemşin Belediye

Pazar

B

11.00

Ardeşengücü

Çayeli Gençlerbirliği

Ardeşen

B

13.30

Ardeşenspor

Pirinçlikköyüspor

Ardeşen

C

13.00

Madenli Belediye

Palivatspor

Çayeli

A

13.00

Azaklıköyüspor

İl Özel İdarespor

Merkez

C

11.00

Çiftlikspor

Pazar Derebaşı

D.pazarı

B

13.00

Kalecikspor

Fındıklıspor

D.pazarı

C

9. Hafta (14 Aralık Cumartesi)

11.00

İl Özel İdarespor

Kalecikspor

Merkez

C

13.30

K.V. Veliköyspor

Ardeşenspor

Merkez

C

13.00

Kirazdağıspor

Azaklıköyüspor

D.pazarı

C

13.00

Pirinçlikköyüspor

Kendirli Belediye

Ardeşen

C

13.00

Fındıklıspor

Çayeli Arsovos

Fındıklı

C

13.00

Srahozspor

Yolbaşıspor

Salarha

A

13.00

Güneysuspor

Kalkandere Ormanlı

Güneysu

A

13.00

Pazar Derebaşı

Pazar Zaferspor

Pazar

B

13.00

Çayeli Gençlerbirliği

Alipaşaspor

Çayeli

B

13.00

Çamlıhemşin Belediye

Ardeşengücü

Ç.hemşin

B

15 Aralık Pazar

13.00

Kalkanderespor

Tunca Belediye

K.dere

A

13.00

Palivatspor

Telekomspor

Ardeşen

A

13.00

Büyükköyspor

Rize Belediyespor

Büyükköy

B

13.00

Pazar Form Fitness

Madenli Belediye

Pazar

A

13.00

Çaykurspor

Çiftlikspor

D.pazarı

B

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de genç avukatlar mesleğe adımlarını attı
Rize'de genç avukatlar mesleğe adımlarını attı
Fındıklı'da sigara ve alkol kaçakçılarına darbe
Fındıklı'da sigara ve alkol kaçakçılarına darbe