Kalkandere OSB için toplandılar

Kalkandere OSB için toplandılar

Kalkandere Organize Sanayi Müdürlüğünde, Vali Kemal Çeber’in Başkanlığında üç farklı toplantı gerçekleştirildi.

02 Temmuz 2019 - 20:44

Kalkandere Organize Sanayi Müdürlüğü Toplantı Salonunda, Vali Çeber’in Başkanlığında, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan işadamları, Civar Belediye Başkanları ve Organize Sanayi Yönetim Kurulu ile üç farklı toplantı gerçekleştirildi.

İş adamları ile gerçekleştirilen toplantıda, yapımı devam edem ve aktif olarak faaliyet gösteren fabrikalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Fabrikalar hakkında yapılan bilgilendirmenin ardından yapılan ve yapılabilecek olan çalışmalar hakkında değerlendirmeler yapıldı. Düzenlen toplantıya iş adamlarının yani sıra Organize Sanayi Bölge Müdürü Hasan Günel’de katıldı.

İş adamları ile gerçekleştirilen toplantının ardından, yine Organize Sanayi Bölgesi Toplantı Salonunda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Kalkandere Belediye Başkanı, İkizdere Belediye Başkanı, Kendirli Belediye Başkanının katılımı ile bölgede bir itfaiye birliğinin kurulması konusu görüşüldü.

Vali Kemal Çeber Başkanlığındaki son toplantı; Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ile gerçekleştirildi. Toplantıda Organize Sanayi Bölgesinde ki genel durum, yapılan ve yapımı devam eden fabrikalar, parsellerin verimli şekilde değerlendirilmesi konuları görüşüldü.

Toplantılar sonrasında görüşmelerin gayet verimli geçtiğini dile getiren Vali Çeber, yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güneysu'da Uluslararası MTB Cup Bisiklet Yarışları yapıldı
Güneysu'da Uluslararası MTB Cup Bisiklet Yarışları yapıldı
Amatör Spor Haftası Rize'de kutlandı
Amatör Spor Haftası Rize'de kutlandı