Kongrede aday çıkmayınca Çayelispor sahipsiz kaldı

Kongrede aday çıkmayınca Çayelispor sahipsiz kaldı

Bölgesel Amatör Lig (BAL) Rize ekiplerinden Çayelispor’un geçen hafta yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen genel kurulunda, talip çıkmaması nedeniyle yönetim, Divan Kurulu'na kaldı.

16 Haziran 2018 - 22:23

Cem Ketenci Tesislerinde yapılan ve eski dönem Kulüp Başkanı Tarık Yelkenci ile yönetim kurulunun katılımıyla gerçekleşen genel kurulda yeni bir başkan adayı çıkmayınca kulüp yönetimi divan kuruluna kaldı.

Eski dönem Kulüp Başkanı Tarık Yelkenci genel kurulda yaptığı açıklamada kulübün genel olarak toplam net borcunun 23 bin 837 TL olduğunu söyleyerek, "Çayelispor’un yeni başkanı kim olacaksa bu kişiye Çayelililer olarak sahip çıkılması lazım. Yeni gelen başkanda da sihirli değenek yok ki hokus pokus desin, Çayelispor bir yerlere gelsin. Hemen çıtayı yükseltsin, Çayelispor’u 3. Lig’e çıkarsın gibi bir şey beklemeyelim. Kulüp başkanlığı ne şirket yönetmeye benziyor ne de personel çalıştırmaya benziyor. Çayelispor’un bir sezon içeresinde 4 tane kongre yapması hoş şeyler değil. Çayeli halkı bunu istediği için, bize bu işi yapamadığımızı söyledikleri için biz kongrelere gittik. Yeni gelecek başkana herkesin sahip çıkması lazım. Hemen her şey para ile de olmuyor. Tecrübe ve zaman lazım. Bu zamanı da yeni gelen yönetim kuruluna tanımamız şart." şeklinde konuştu.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de kanser hastaları için 'Sanal Gökyüzü' oluşturuldu
Rize'de kanser hastaları için 'Sanal Gökyüzü' oluşturuldu
Rize Gençlik Merkezi'nden bir Türkiye 1.'liği daha
Rize Gençlik Merkezi'nden bir Türkiye 1.'liği daha