Rize’de minik öğrenciler harçlıkları ile Mehmetçik’e destek...

Rize'de minik öğrenciler harçlıkları ile Mehmetçik'e destek verdi

Rize'de minik öğrenciler, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek amacıyla okul harçlıklarından artırdıkları parayı Mehmetçik Vakfına bağışlayarak destek verdi.

18 Ekim 2019 - 13:37

İstiklal İlkokulu 2. sınıf öğrencileri, sınıf öğretmenleri Onur Ömer Düzgün'ün koordinesinde "Öğrencilerim ile Harçlığım Mehmetçik'e" etkinliği kapsamında harçlıklarından biriktirdikleri parayı kumbaraya attıktan sonra Barış Pınarı Harekatı'na katılan Mehmetçik'e asker selamı gönderdi. Kumbarada biriken 105 lira Mehmetçik Vakfı'nın banka hesabına yatırıldı.

Sınıf öğretmeni Onur Ömer Düzgün, yaptığı açıklamada, sınıf olarak bir kumbara oluşturduklarını belirterek, "Kumbarada topladığımız parayı Mehmetçik Vakfı'na bağışladık ve daha sonra Barış Pınarı Harekatı'na katılan askerlerimize selam yolladık.  Amacımız sosyal medya üzerinden zincir oluşturup diğer sınıf ve okulların da aynı şekilde destekte bulunması istiyoruz." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kartal: İkinci golü bulacak şansları değerlendiremedik
Kartal: İkinci golü bulacak şansları değerlendiremedik
Fatih Erbakan Rize'ye geliyor
Fatih Erbakan Rize'ye geliyor