Rize'de Sağlıkçılar Canlı Yayın'da soruları cevaplandıracak

Rize İl Sağlık Müdürlüğü kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanacak söyleşi ile vatandaşlardan gelen soruları yanıtlayacak.

Rize'de Sağlıkçılar Canlı Yayın'da soruları cevaplandıracak
13 Mayıs 2020 - 20:11 - Güncelleme: 16 Mayıs 2020 - 00:38

İl Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Birimi koordinasyonunda Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ali Mert Beşenek’in katılımıyla ‘‘Pandemi Sürecinde Çocuklar ve Psikolojik Destek’’ konulu söyleşi gerçekleştirilecektir.

Söyleşi programı Rize İl Sağlık Müdürlüğünün kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden (Facebook, Twitter, İnstagram) canlı yayınlanacak olup, yayına katılacak olan vatandaşlardan gelen sorular, çocuk psikiyatri uzmanı tarafından yanıtlanacak.

Psikolog Özlem Hemşinlinin moderatörlüğünde 15 Mayıs 2020 Cuma günü saat 21:00’de ‘‘rizesaglik’’ isimli Facebook, İnstagram ve Twitter sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek söyleşi de ayrıca Pandemi sürecinde ailelerin evde kalmaları nedeniyle çocukların ekran maruziyetine kalması sonucunda yaşanabilecek olumsuz etkiler, teknoloji ve internetin bilinçli kullanımı, zamanın etkili değerlendirilmesi gibi konulara da yer verilecek.

Editor:  Rize Haberleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum