Rize'de Sporun Gücü konuşuldu

Rize'de İçişleri Bakanlığının desteği ile Anadolu Yayıncılar Birliği tarafından 'Gelenekten Geleceğe Sporun Gücü' paneli düzenlendi.

Rize'de Sporun Gücü konuşuldu
12 Kasım 2019 - 23:17

Rize'de İçişleri Bakanlığı'nın desteği ile Anadolu Yayıncılar Birliği tarafından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve kültür Merkezide "Gelenekten Geleceğe Sporun Gücü" konulu panel düzenlendi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki programa Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) Başkanı Süleyman Basa ve teknik direktör Yılmaz Vural konuşmacı olarak katıldı.

Panelde konuşan Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, sporun insan sağlığı ve kişisel gelişim için çok önemli olduğuna dikkati çekti.

İnsanların sosyal medyada zararlı alışkanlıklardan uzak durması gerektiğinin altını çizen Kartal, sağlıklı yaşam için internette doğru bilgilerden faydalanılması gerektiğini, sosyal medyanın içerisinde doğru gelişimin son derece önemli olduğunu söyledi.

İMEF Başkanı Süleyman Basa, internetteki yanlış uygulamalara değinirken, Yılmaz Vural ise kendi yaşamından kesitler anlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum