Rize’de üniversite öğrencileri için Gençlik Fuarı...

Rize'de üniversite öğrencileri için Gençlik Fuarı düzenleniyor

Rize'de, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile üniversite öğrencilerine yönelik 'Gençlik Fuarı' düzenlenecek.

21 Mayıs 2019 - 17:10 - Güncelleme: 23 Mayıs 2019 - 23:17

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılı kapsamında kutlanan Gençlik Haftası içerisinde ‘Yeni neslin beden ve ruh sağlığının korunması ve güçlendirilmesi amacıyla farkındalık yaratmak’’ Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde öğrenim gören gençlere yönelik 23 Mayıs 2019 tarihinde 16:00 - 21:00 saatleri arasında ''Gençlik Fuarı'' etkinliği düzenlenecek.

Saat 16.00’da başlayacak organizasyonda iftar vaktine kadar Rize'deki kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve dernekler tarafından Üniversite Merkez kampüs alanında stant ve tanıtım faaliyetleri gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 1.500 yerli ve yabancı öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan fuar, iftar programının ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine ait halk oyunlarını ekibinin gösterisi ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından tulum eşliğinde yöresel müzik gösterimi ile sone erecek.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rizesporlu Kaleci Boğaçhan, Milli Takım Aday Kadrosunda
Rizesporlu Kaleci Boğaçhan, Milli Takım Aday Kadrosunda
Genç kaleci Cihan Kotil Pazarspor'da
Genç kaleci Cihan Kotil Pazarspor'da