Reklamı Geç
Rize’de Yılın Hekimi seçilen Doktorlar, ödüllerini aldı

Rize'de Yılın Hekimi seçilen Doktorlar, ödüllerini aldı

Sağlık Bakanlığı tarafından '14 Mart Tıp Bayramı' etkinlikleri kapsamında 2019 yılında Rize’de yılın hekimleri seçilen doktorlara ödüllerini Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca verdi.

15 Mart 2019 - 20:05

14 Mart Tıp Bayramı kapsamında Ankara’da düzenlenen Yılın Hekimi Ödül Töreninde; İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe ile Rize adına yılın hekimi seçilen Uzm. Dr. Filiz Erdemli ve Aile Hekimi Dr. Selda Kakşi belgelerini Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın elinden aldılar.

Bu kapsamda Rize Devlet Hastanesi görev yapan Kadın Doğum ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Filiz Erdemli ile Ardeşen İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı Ardeşen 3 Nolu Ali Sağlığı Merkezinde görev yapan Aile Hekimi Dr. Selda Kakşi yılın hekimleri seçildi.

Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, “Bölgemizin ve sağlık camiasının takdirini kazanmış olan doktorlarımız, tüm hekimlerimizin aynası konumundadır. Ödül alan arkadaşlarımız da bu değerli hekimlerimizin birer örnekleridir. Tüm halkımızı bizlere fedakârca hizmet eden başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza sahip çıkmaya davet ediyorum. Çünkü ilimizden memnun kalıp, buradan ayrılmayıp hizmete devam eden her hekim Rize için en büyük kazançlardan biridir.” diye konuştu.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'nin içmesuyu 2050 yılına kadar garantide
Rize'nin içmesuyu 2050 yılına kadar garantide
RTEÜ Dekanı Seyis: 'Çaya alternatif ürün olmaz'
RTEÜ Dekanı Seyis: 'Çaya alternatif ürün olmaz'