Rize’deki kurumlar ’Haftaya Başlangıç’ yaptı

Rize'deki kurumlar 'Haftaya Başlangıç' yaptı

Rize’deki kurumlar arasında iletişim ve empati yaklaşımını geliştirmek amacıyla düzenlenen ve Vali Kemal Çeber Başkanlığında gerçekleştirilen “Haftaya Başlangıç” toplantılarına devam ediliyor.

21 Ocak 2019 - 16:41

Rize’de; kurum ve kuruluşlar arasında bilgi alışverişinde bulunmak, kurumlar arasında iletişim ve empati yaklaşımını geliştirmek, sorunlarını ve çözüm önerilerini görüşmek amacıyla Vali Kemal Çeber tarafından uygulamaya konulan ve iki haftada bir yapılan “Haftaya Başlangıç” toplantılarına devam ediliyor.

Vali Kemal Çeber Başkanlığında, Rize Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıda DOKA Rize İl Koordinatörü Dr.Fatih Özdemir ve KOSGEB Rize İl Müdürü Kürşat Celil Dereci birer sunum yaptı.

Vali Çeber, toplantının son bölümünde yaptığı değerlendirmede, yenilikçi ve rekabetçi, sosyal yönden gelişmiş ve altyapısı tamamlanmış, sürdürülebilir çevre ve yüksek yaşam kalitesine sahip bir Rize için bütün kurumların DOKA ve KOSGEB ile müşterek projeler hazırlamasının gerektiğine değinerek; “Rize’de kamu, özel sektör ve sivil toplum arasındaki işbirliğini geliştirmeliyiz. Sürdürülebilir ekonomik ve sosyal kalkınmayı sağlamak ve Rize’nin uluslararası tanınırlığını arttırmak amacıyla hep birlikte ve uyum içerisinde çalışmamız gerekmektedir. İşte bu toplantıları yapmamızın temelinde yatan amaçta budur” dedi ve ‘Haftaya Başlangıç’ toplantılarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Buruk: 'Başakşehir deplasmanı puan anlamında değerli'
Buruk: 'Başakşehir deplasmanı puan anlamında değerli'
Çaykur Rizespor son dakikalarda 3 puandan oldu
Çaykur Rizespor son dakikalarda 3 puandan oldu