Rize İl Sağlık Müdürlüğü, Hamisi olduğu Çay MTAL’i...

Rize İl Sağlık Müdürlüğü, Hamisi olduğu Çay MTAL'i ziyaret etti

Rize İl Sağlık Müdürlüğü, hamisi Olduğu Çay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

18 Ekim 2019 - 14:24

Rize'de okulların kurumsal olarak güçlendirilmesi doğrultusunda başlatılan "Okul Hamileri Projesi" kapsamında Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, beraberindeki yönetici ve sağlık personelleri eşliğinde hamisi olduğu Çay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

Okul müdürü Mine Hacıömeroğlu’ndan okul hakkında bilgi alan Sağlık İl Müdürü Tepe, okul için hami olarak yapabilecekleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Öğrencilerle birlikte kariyer günleri etkinliğine katılan Rize Sağlık İl Müdürü Dr. Mustafa Tepe, öğrencilere, “Başarılı olmak için çok çalışın. Çalışmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin. Başarı çalışmaktan geçer. Hiçbir başarı tesadüf değildir.” tavsiyesinde bulundu.

Öğrencilerin okul hayatlarının çok değerli olduğunu ve bu kıymetli zamanlarını çalışarak geçirmeleri gerektiğini söyleyen Tepe, “Bugünleri çalışarak geçirmeniz durumunda yarınlar da çok daha mutlu zamanlar geçirebileceksiniz. Ülkemizin ve milletimizin sizin gibi pırıl pırıl gençlere ihtiyacı var.” diye belirtti.

Tepe, öğrencilerin okullarında konferans salonuna ihtiyaç duyduğunu ve bu konuda yardım isteklerini duyunca gereğinin yapılması ve gerekli salonun planlaması için en kısa sürede bir teknik ekibin okula gönderilerek, kısa sürede konferans salonun okula kazandırılabilmesi için çalışma yapacaklarının sözünü verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'nin ilçelerindeki vaka sayıları belli oldu
Rize'nin ilçelerindeki vaka sayıları belli oldu
Avcı açıkladı: Rize'deki vaka sayısı 112
Avcı açıkladı: Rize'deki vaka sayısı 112