Rize’nin başarılı doktorlarından Evren Akmut Aydın’a tayin...

Rize'nin başarılı doktorlarından Evren Akmut Aydın'a tayin oldu

Rize'de uzun zamandır başarılı hizmetlerde bulunan Kadın Doğum Uzmanı Dr. Evren Akmut Aydın iline tayin oldu.

02 Ağustos 2019 - 16:35

Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi’nde sonra yaklaşık iki yıldır Rize Devlet Hastanesi'nde hizmet veren Dr. Evren Akmut’a İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi verdi.

Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, “Akmut, karşılaştığı sorunlara hızlıca ve insan odaklı bulduğu etkin çözümlerle herkesin takdirini kazanan gerek hastalarla gerekse de tüm sağlık personeli ile en üst seviyede dostane diyaloglar kuran, gece gündüz çalışıp yorulmak bilmeyen bir hekimimizdir. Rize’de çalıştığı süre içerisinde kusursuz hizmet vererek hastalara çok iyi davranmış, hasta memnuniyetini en üst seviyede oluşturmuştur. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı ve başarılı hekimlerin bir sebeple Rize'den ayrılmasının büyük bir kayıp olduğunu vurguladı.

Dr. Akmut ise, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe’ye teşekkür ederek, "Beraber görev yaptığım tüm sağlık çalışanlarımızdan ve hastalarımızdan haklarını helal etmelerini istiyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Temel İhtiyaç Desteği Kredisi için başvuru yapmak
Temel İhtiyaç Desteği Kredisi için başvuru yapmak
Çaykur'da 4 vardiya olsun, işçiler 6 saat çalışsın
Çaykur'da 4 vardiya olsun, işçiler 6 saat çalışsın