Rize'nin sahilleri ışıl ışıl olmaya devam ediyor

Bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına ara vermeden devam eden Çoruh EDAŞ, Ardeşen ve Pazar ilçeleri arasında yer alan Hamidiye bölgesinin sahil yolunu ışıklandırdı.

Rize'nin sahilleri ışıl ışıl olmaya devam ediyor
23 Şubat 2021 - 17:08

Sahil yolu yatırım projesine Aralık ayında başlayan Çoruh EDAŞ, 3 kilometrelik bir alanı toplamda 95 adet aydınlatma direğiyle ışıklandırdı…

Faaliyet gösterdiği beş ilde bakım - onarım ve yatırım çalışmalarıyla kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti veren Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ), Rize Ardeşen ve Pazar ilçeleri arasındaki 3 kilometrelik sahil yolunu ışıl ışıl hale getirdi.

Sahil yolundaki aydınlatma çalışmasına aralık ayında başlayan ve çok kısa bir sürede yatırım çalışmasını tamamlayan Çoruh EDAŞ’a, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa ve Pazar Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel’ da sosyal medya üzerinden teşekkürlerini iletti.

Kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti sunabilmek adına yatırım faaliyetlerinin hız kesmeden devam edeceğinin altını çizen Çoruh EDAŞ Rize İl Müdürlüğü Yetkilileri çalışmaların iş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde tamamlandığına da dikkat çekti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum