Reklamı Geç
Rize Ticaret Borsası öğrencilerle deneyimlerini paylaştı

Rize Ticaret Borsası öğrencilerle deneyimlerini paylaştı

Rize Ticaret Borsası (RTB) ekibi Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin (RMMTA) organize ettiği Kariyer Günleri Etkinliği’ne katılarak öğrencilerle deneyim paylaşımında bulundu.

30 Kasım 2018 - 18:32

RTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, Meclis Başkanı Resul Okumuş, Meclis Üyeleri Muhammet Karaoğlu ve İbrahim Akkuş, Genel Sekreter İsmail Kocaman, Genel Koordinatör Hasan Önder, Özel Kalem Müdürü İlkay Kavalcı Yazıcı ve Sekreter Ceyda Topal’ın katılımıyla gerçekleşen Kariyer Günü etkinliğinde öncelikle ilgili alanlarda öğrencilerin sınıflarında deneyim paylaşımı gerçekleştirildi. Sonrasında RMMTA’nın konferans salonunda Başkan Erdoğan’ın kariyer günleriyle ilgili konuşması gerçekleşti.

Konuşmasında kendi yaşamından örneklerle iş hayatında ki başarının sırlarını anlatan Erdoğan, “Hayat her zaman inişlerle ve çıkışlarla doludur. Hiçbir zaman pes etmeden hayallerinize ulaşmak için çabalamalısınız. Benim başarımın temelinde ortak çalışma kültürü yatmaktadır. Sizlerde biz olarak çalışma bilincini yakalarsanız ilerde başarıyı muhakkak yakalarsınız. Kendinizi yetiştirin ve geliştirin umarım ilerde büyük başarılar yakalarsınız. Konuşmamı tamamlarken bizleri buraya çağırıp sizlerle buluşturan Okul Müdürünüz Haydar Çakır’a organizasyonda emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederim” dedi.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'nin Güreşte Olimpiyat Şampiyonu Gururu: Mehmet Akif Pirim
Rize'nin Güreşte Olimpiyat Şampiyonu Gururu: Mehmet Akif Pirim
TFSKD Rize Şubesi, yeni sezon öncesinde toplandı
TFSKD Rize Şubesi, yeni sezon öncesinde toplandı