Rize Valisi Çeber'in babası son yolculuğuna uğurlandı

Rize Valisi Kemal Çeber'in 74 yaşında hayatını kaybeden babası Bekir Çeber'in cenazesi, Tokat'ın Turhal ilçesinde toprağa verildi.

Rize Valisi Çeber'in babası son yolculuğuna uğurlandı
10 Ocak 2020 - 01:07

Tedavi gördüğü Rize RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybeden Bekir Çeber için ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı.

Bekir Çeber'in cenazesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman'ın kıldırdığı cenaze namazının ardından asri mezarlıkta toprağa verildi.

Cenazeye Kemal Çeber ve yakınları ile İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Tokat Valisi Ozan Balcı, Samsun Valisi Osman Kaymak, Amasya Valisi Osman Varol, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Tokat Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Tokat Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Turhal Kaymakamı Ali Gökay, Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy, Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kartal ile siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarını temsilcileri ile vatandaşların yanı sıra Rize protokolü ile kamu kurum kuruluşlarının müdürleri ve stk temsilcilerinden de çok sayıda kişi katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum