Rizeli Girişimci Karadenizi Denizli'ye taşıdı

Rizeli Girişimci Kadir Ülgen, kardeşleri ile birlikte Karadeniz ürünlerini Denizli’ye taşıdı.

Rizeli Girişimci Karadenizi Denizli'ye taşıdı
28 Mayıs 2020 - 18:50

İzmir-Antalya yolu üzerinde Denizli çıkışında açtığı tesiste Karadeniz ürünlerini halka sunan Rizeli girişimci Kadir Ülgen, “Ege bölgesinde yaşayan Karadenizli sayısı çok fazla. Ben de bu insanlara hizmet verebilmek için Denizli çıkışında böyle bir tesis açtım. Amacım Karadeniz ürünlerini Ege’de yaşayan insanımızın hizmetine sunmaktır” dedi.

Karadenizli Fırın-Market-Kafe, Denizli merkezde en yakın fırın, Denizli merkezde en yakın market, Denizli merkezde en uygun market, Denizli’de Çaykur bayii, Denizli merkezde en yakın çiğköfteci, Denizli’de çiğköfte nerede yenir, Denizli’de toptan gıda satışı yapanlar, Denizli merkezde en yakın unlu mamulleri, hizmetlerini vermektedir.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kadir ÜLGEN
    1 ay önce
    Memletimizin yerel medyasında bize yer vererek, bizi onurlandıran, Başta abim Hacı Muhammet Delal ve basın mensubu arkadaşlarına şükranlarımızı sunuyoruz. Bu durum memleketimize karşı olan sorumluluk bilincini sahada arttırmıştır. Kapımız dostlarımıza her zaman açıktır. Denizli'den selam saygı ve dua ile kalın inşallah.