Rizeli Yazarlar öğrencilere bedava kitap dağıttı

Rize'de 'Önce Oku' sloganıyla düzenlenen '2. Rize Kitap Fuarı'na katılan Rizeli yazar Ömer Yazıcı, öğrencilere ücretsiz kitap dağıttı.

Rizeli Yazarlar öğrencilere bedava kitap dağıttı
29 Kasım 2019 - 09:32

Rize Merkez Muhtarlar Derneği öncülüğünde Rize Valiliği, Rize Belediyesi, ÇAYKUR, Rize Ticaret Borsası ve Rize Araştırmaları Vakfı (REVAK)’ın destekleriyle, Elma Grup organizasyonunda İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde düzenlenen 2. Rize Kitap Fuarı'nda Rizeli yazarlar öğrencilere ücretsiz kitap dağıttılar.

Askıda kitap uygulamasıyla topladıkları kitapları dağıttıklarını kaydeden Rizeli yazar Ömer Yazıcı, “2. Rize kitap fuarı çerçevesinde kitaplarımızla okuyucumuzla buluşurken öğrencilere de kitap okumayı sevdirmek amacıyla askıda kitap projesiyle topladığımız kitapları fuarı ziyaret eden öğrencilere ücretsiz olarak bağışladık. 2 gün sürecek ücretsiz kitap uygulamamızda yaklaşık 500 kitap dağıtmayı planlıyoruz” dedi

Fuar hakkında düşüncelerini paylaşan yazar Ömer Yazıcı, “Harika bir organizasyon oluyor. Bugün de Rizeli yazarlar olarak Rizelilere kitap hediye etme faaliyetinin içinde olduğumuz içinde çok mutluyuz. Öğrencilerimiz bedava kitabı aldıklarında çok mutlu oluyorlar. Onlardaki bu mutluluğu görünce bizler de mutlu oluyoruz” dedi.

Haber: İlyas GÜR

YORUMLAR

  • 0 Yorum