RTEÜ’de ’Gençlik Fuarı’ düzenlendi

RTEÜ'de 'Gençlik Fuarı' düzenlendi

Rize Valiliği öncülüğünde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda üniversite öğrencilerine yönelik 'Gençlik Fuarı' düzenlendi.

23 Mayıs 2019 - 23:12

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılı kapsamında Gençlik Haftası içerisinde "Yeni neslin beden ve ruh sağlığının korunması ve güçlendirilmesi amacıyla farkındalık yaratmak" hedefiyle Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde öğrenim gören gençlere yönelik ''Gençlik Fuarı'' etkinliği gerçekleştirildi.

Fuarın açılışına Rize Valisi Kemal Çeber, Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rektör Yardımcıları, RTEÜ Genel Sekreteri Adnan Er, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Seçkin Karaoğlu, kurum yöneticileri, STK Temsilcileri, gençlik toplulukları ve öğrenciler katıldı.

Yaklaşık 1.500 yerli ve yabancı öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen fuarda, iftar programının ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine ait halk oyunları ekibinin gösterisi ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından tulum eşliğinde yöresel müzik gösterimi sunuldu.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kartal: 'Taraftarlarımızı üzdük, biz daha üzgünüz'
Kartal: 'Taraftarlarımızı üzdük, biz daha üzgünüz'
Çaykur Rizespor evinde de kayıp: 0-3
Çaykur Rizespor evinde de kayıp: 0-3