Vali Çeber Rize’de öğrencilere bağlama hediye etti

Vali Çeber Rize'de öğrencilere bağlama hediye etti

Rize Valisi Kemal Çeber, Mehmet Akif Ersoy Orta Okulunu ziyaret ederek, sosyal etkinlikler için okul idaresince temin edilen bağlamaları, öğrencilere dağıttı.

19 Şubat 2019 - 20:34

Rize Valisi Kemal Çeber, eşi Neslihan Ayan Çeber ve İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak ile birlikte Mehmet Akif Ersoy Orta Okulunu ziyaret ederek, sosyal etkinlikler için okul idaresince temin edilen 30 adet bağlamanın öğrencilere dağıtım törenine katıldı.

Vali Çeber, burada yaptığı açıklamada; 5/D sınıfından bir grup öğrencinin kendisini makamında ziyaret ettiğini hatırlatarak, “Bu sınıftan birkaç öğrencimiz daha önce beni makamında ziyaret etmişlerdi. Benden de sınıflarını ziyaret etmemi ve birde akıllı tahta talebinde bulunmuşlardı. Şimdi sözümüzü tutmuş olduk, hem kendilerine iadeyi ziyarette bulunmuş ve hem de akıllı tahtalarını teslim etmiş olduk” dedi.

Vali Çeber ve beraberindekiler daha sonra öğretmenler odasına geçerek, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hayrullah Dilmaç ve Müdür Yardımcısı Bekir Kocaman’a doğum günü sürprizi yaptılar.

Vali Çeber, doğum günü sürprizi yapılan öğretmenlere; bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden ve yetiştirdikleri çocuklardan dolayı teşekkür ederek, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulundaki programının son bölümünde, öğrencilere farklı bir sosyal etkinlik alanı sağlamak için sponsorlar aracılığı ile okul idaresince temin edilen 30 bağlamanın, ortaokullar arası halk oyunları yarışmasında Rize birincisi olan folklor ekibe dağıtımını gerçekleştirdi.

loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fındıklı'da uyuşturucu taciri 3 kişi yakalandı
Fındıklı'da uyuşturucu taciri 3 kişi yakalandı
Rize Belediyespor rafting takımı Dünya birincisi oldu
Rize Belediyespor rafting takımı Dünya birincisi oldu