Ley Hatları
İsmail Özgür Turan

İsmail Özgür Turan

Ley Hatları

Ley Hatları dünyamızı saran enerji damarlarıdır. Bu enerji hatları üzerinden yoğun bir enerji akışı gerçekleşmektedir. Dünyamızın manyetik hatları bu noktalardır.

Ve Ley Hatları'nın kesişme yerlerindeki bölgeler,dünya arazisi üzerinde belirlenen dünyaya ait büyük enerjilerin ortaya çıktığı yerlerdir. Bir bakımdan yeryüzünün enerji cennetleridir ve dünyadaki enerjinin kaynak noktalarıdır. Burada üzerinde duracağımız konu Ley Hatları'nın negatif yönde kullanılmasıdır. Zaten pozitif yönde kullanılmaz.

Lucifer (iblis), insanları doğru yoldan çıkarmak için insanlığın ilk gününden itibaren tüm çabasıyla çalışmaktadır. Buna inanan ve şeytanı ''Tanrı'' bilip onun yolunda kurulduğuna inandıkları Paganizm kökenli Kabbalah öğretisini yol gösterici olarak benimseyenler yüzyıllardır bu yolu negatif yönde kullanmaktadırlar.

Şeytani yolda olan ve Lucifer (iblis)'i Tanrı gören siyonist aileler, yüzyıllardır çok eski zamanlardan bu yana firavunlar zamanlarından bu yana bu Ley Hatları'nı negatif yönde kullanmaktadırlar. İyi amaçla da kullanılır fakat dünyaya karanlık güçler hakim olduğu için kötü amaçla kullanılmaktadır.

Şimdi Ley Hatları'ndan bahseden, dünyanın güç alanlarına bu ismi veren Arkeolog Alfred Watkins'dir. Antik haritalarda önemli yapıların hep aynı hatlarda hizalanarak dönem dönem inşa edildiğini görmüştür. Bu durumda karanlık güçler topraktan akan enerji tıpkı Akupuntur yöntemi gibi kendileri belirlemeye çalışmaktadırlar. Watkins'e göre Ley Hatları düz ve paralel bir şekilde yürüyordu. Böylece İngiltere'de yer alan birçok hattı belirledi. Stonehenge anıtı (M.Ö 2300) gibi özel dikilmiş taşlarla, eskinin yapıtları bu gizemli enerjinin belirgin noktaları veya radyo alıcıları gibiydi. Mesela insanların,onlara uğurlu gelmeyen, sıklıkla kaza, hastalık ve sıkıntılara uğradıkları bir yerden taşındıklarında rahatladıklarını belirtebiliriz. O mekan negatif bir enerji ile dolu, negatif enerjinin geldiği bir radyasyon akımı üzerindedir.

Batıda ''Ley Hatları'', Çin'de ise ''Ejderha Patikaları'' olarak adlandırılan bu kanallar, iki ayrı enerji ya da girdabın akışı ile oluşuyor. Negatif hatlar Kara Akım, Pozitif Hatlar ise Beyaz Akım Hatları olarak adlandırılmaktadır. Bedenimizde meridyenler vardır. Bu meridyenler, akupuntur iğneleri ile uyarılarak şifa verilebilmektedir. Dünya'da belirli kavşak ve noktalarda yapılan yapıtlar da aynı şekilde enerji alanlarını kullanmakta ve insan bedenindeki meridyenler yoluyla insanları etkilemektedir. Vücudumuzda 12 merkez ve 8 özel meridyenle birlikte 20 meridyen saptanmıştır. Dünyamızda ise, 20 üçgen ve 12 beşgen enerji alanı saptanmıştır. Dünyanın da insanın da aurası vardır.

Lucifer (iblis)'in hakimiyetinin kurulması için, onun emrindeki on üç seçkin aile ve onların emrindeki tehlikeli ve gizli örgüt ve tarikatlar, Deccal'ın inişini gerçekleştirmek için, tarih boyubca kurdukları düzenin en son döneminde kurdukları düzen ''şeytanileşme'' düzenidir. Ley Hatları'nın negatif yönde kullanımı, bir zihin kontrol mekanizmasıdır. Amaç, insan ruhunun derinliklerine karanlık idealler, fikirler, düşünceler yerleştirmektir.

İyi ve kötü enerji yayımı için Ley Hatları'na yapılan yapılar, insanları ciddi bir biçimde etkilemektedirler. İnsanlara güzel görünen yapılar, aslında iyi ve kötü enerji yayımı için inşa edilmektedir. Bunlar; kubbeler, piramitler, sekizgenler, küreler, birbirini geçmiş şekilde ilginç yapılar yani füzyonlar ve obeliskler gibi yapılardır. Böyle şekillerde Ley Hatları'na inşa edilen yapıtlar, hem çevresindeki enerjiyi alır hem de negatif koordinattan enerjiyi alır, kendini depolar sonra çevresine yaymaya başlar. Kilise ve sinagoglarda özellikle bu negatif koordinattaki Ley Hatları'na yapılmaktadır.

Pozitif enerji yayan, Ley Hatları'nın pozitif koordinatlarına yapılan yapıtlardan Cami'leri ve Türk Anıtları'nı belirtebiliriz. Kabbala öğretisinde de sürekli yapıların enerjilerinden bahsedilmektedir. Negatif enerji yayan yapılara ve firavunların ve Lucifer (iblis)'i ilah yapanların yapılardaki oluşturdukları kötü enerjiyi kullanıp küfre koştukları anlatılmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar