Onur Hanedar

Onur Hanedar


BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor

04 Şubat 2019 - 12:19

Ligin en zor deplasmanlarının başında Erzurum gelir. Hava sıcaklığını -11 gördüm. Sohbet ettiğimiz dostlar "hava soğuk değil ki buranın iyi vakitleri" dedi. Gerisini siz düşünün.

Bu tip zeminlerde ayağa oynamak zor. Ev sahibi ekip  bile  4-5 pozisyonda dip çizgiye inerken orta yapamadan kaydıklarını gördük. Hal böyle olunca da Rizespor'da ayağa oynayamadı. Birçok pozisyon da Atıf'ın topu ezdiğini gördük.

Sertliği bol, havanın keskin olduğu maçlarda bir tane atacaksın kenara çekileceksin. Ligin ilk devresinde ki en şanssız takım olan Rizespor'da şans bu sefer yanındaydı. Yanlışlıkla Boldrin'in önüne düşen top gol oldu ve maç bitti. Sadece mücadele yetmez, şansın da olacak bahtın da...

Gelelim Erzurum cephesine.. İptal olan golleri için kimse o pozisyonda faul yok diyemez. Rizespor'a karşı cephe alan lobi faaliyete başlamış. Herkes de buna çanak tutuyor. Çaykur Rizespor'un haksız kazanacağı 1 puana dahi ihtiyacı yok. Yıllardır hakemler tarafından haksızlığa uğrayan ve sesi hiçbir zaman çıkmayan bir kulüptür.

Nacizane Erzurumspor camiasına tavsiyem.. Ben yerinizde olsam bugün Şifo Mehmet'i gönderirim. Dokunduğu dal kuruyor. Koskoca Erzurumspor evinde 1 pozisyon mu bulamaz ? Bir tane organize atak yok.. Ağlamak yerine yaraya pansuman etmek lazım. Yoksa mikrop alır vücut.

Ve son sözüm ligdeki takımlara; Çaykur Rizespor'a karşı sadece takımınızı destekleyin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum