Onur Hanedar

Onur Hanedar


Çaykur Rizespor: Gündem

30 Ocak 2019 - 01:56

Devre arasında yapılan transferler ile camiada mükemmel bir hava oluşturdu. 2 maçta alınan 6 puan sadece sıralama olarak yukarıya çıkarmadı.

Ligin ilk devresinde kolay lokma olarak görünen Rizespor artık bir tehdit olarak görülmeye başlandı. Spor medyası gözünü bu şehre çevirmeye bu oyunculardan bahsetmeye başladı. Bahsetmeye de devam edecekler.

Yapılan transferler yeterli mi?

Bence yerli bir forvet alınabilirse güzel olur. Özellikle Muhammed Kiprit, Güven Yalçın gibi U21 takımımızda da forma giyen kaliteli genç arkadaşlar hem işi garantiye aldırır hem de geleceğe yatırım yaptırır.

Onun dışında Okan hocaya ve sportif direktörümüz Yılmaz Bal’a hakkını teslim etmek gerekir. Mükemmel bir iş çıkardılar. Devre arasında böyle bir kadro kurulduğuna daha önce şahit olmamıştım. Transferlere katkı sunan iş adamlarımıza da ayrı bir teşekkür etmek lazım..

Erzurum maçı ne olur?

Bana göre bir Fenerbahçe deplasmanından daha zor geçecektir. Bir kere bu mevsimde, o zeminde top oynamak kolay olmayacaktır. Özellikle Gökhan Akkan’ın sekerek gelen toplarda işi gerçekten zor olacaktır. Berabere biteceğini düşünüyorum…

Kongre…

Kısa ve net yazacağım. Rizeliler bir an önce kulübe üye olsunlar. Bu takım sosyal medyada, sokakta belli bir yere kadar savunulur. Söz yeri kongredir.  Bunu söylüyorum çünkü; bu kulüpte birilerinin doğruları konuşması gerekiyor.

Dünyanın neresinde kaldık, Türkiye’ye ne katabiliriz, uluslar arası nasıl bir vizyon belirtebiliriz bunların söylenmesi gerekiyor. Özellikle bunu genç arkadaşların yapması gerekiyor. Yoksa bu düzen devam eder.

Bize salatalık turşusundan, domatesin kabuğundan anlatacak adam lazım değil.

YORUMLAR

  • 0 Yorum