Onur Hanedar

Onur Hanedar


Gün birlik, beraberlik günüdür

04 Kasım 2017 - 23:00

Lige 4'te 4 galibiyet ile başladığımızda herkeste rekor kırarak, fark atarak gibi cümleler görüyorduk. Sonra herşeyin bu kadar basit olmadığını gördük  ve 5 haftalık süreçten sonra İbrahim hocamızla ilk galibiyeti aldık. Bu galibiyet güzel  günlerin habercisi gözüyle bakıyorum.

Puan durumuna baktığımızda umutsuzluğu kapılmamak gerekir. Bu takım bir süper lig takımıdır. Rakiplerin çekinerek çıktığı 1. sınıf takımdır. Sadece Hikmet Karaman takımın dengeleriyle oynadı ve uyku haline girdi. Bu olay da kısa süre içerisinde düzelecektir.

Hasan Kemal Yardımcı bey  geldiği günden bu yana şehre mükemmel bir ambulans kattı. Bir bakıyoruz deplasmanda bir bakıyoruz teknik toplantı da bir bakıyoruz alt yapıyla bir bakıyoruz amatör branşlarda yerini almış.

Böyle başkana sahip çıkmak desteklemek ve birlik beraberliğe katkı sağlamak lazım. 

Başkan dedi bu yıl ki borçla cıkamazsak sıkıntı yaşarız. Onun için süper lige çıkmaktan başka çare yok. Bazen takım oynamaz taraftar maçı alır. Bazen teknik heyet uyur yönetici yumruğunu masaya vurur. Böyle zamanlarda muhakkak birşeyler yapılır. Yapılmalı en azından ! 

Bunları söylüyorum çünkü ; Orduspor'un halini görüyorum. Mersin İdman Yurdu'nun sıkıntılarını görüyorum. Adı sanı unutulan nice büyük kulüpleri biliyorum. Çaykur Rizespor böyle olmasın..

Artık yönetimiyle, takımıyla taraftarıyla, STK'larıyla, belediyesiyle, medyasıyla bir olalım. Birlik olalım. Bir masada oturur, bir masada konuşalım.

YORUMLAR

  • 0 Yorum